Sensownie, na każdy temat

Bielizna erotyczna

Tematem niniejszego artykułu będzie uwielbiana przez wszystkich panów, a także coraz częściej noszona przez panie bielizna do zadań specjalnych. Przede wszystkim służy ona do podgrzania atmosfery w naszej sypialni, zaskoczenia partnera czymś nowym, a także poczucia się wyjątkowo w swoim ciele.

Jednak zanim zostanie bliżej zaprezentowany ten typ ubioru, warto przypomnieć, jakie wyróżniamy podstawowe typy damskich biustonoszy, ponieważ stanik noszony na co dzień może być tysiąc razy bardziej pociągający niż najwymyślniejsze stroje. Najczęściej kupowanym modelem jest propozycja dla pań z niedużym biustem. W takim biustonoszu stanik podszyły jest specjalną gąbką, która powiększa, podnosi biust. Kolejnym modnym modelem jest tak zwana bardotka, czyli stanik który podnosi biust, a także optycznie go powiększa. Został on po raz pierwszy zaprezentowany na ciele pięknej gwiazdy zachodniego kina to znaczy na Brigitte Bardote. Do dziś stanik ten cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Te wszystkie modele mogą w doskonały sposób podkreślić nasze naturalnego piękno, ponieważ żeby poczuć się pewnie w swoim ciele, wcale nie potrzebna jest bielizna erotyczna. Można go śmiało nosić bez ramiączek. Jest to możliwe, ponieważ stanik jest w górnych partiach wzmocniony specjalnymi taśmami. Ten rodzaj stanika pojawił się w latach pięćdziesiątych minionego wieku, a został rozpropagowany przez piękna, blondwłosą gwiazdę Bardot.

Istnieją także staniki usztywniane i pół usztywniane, które świetnie sprawdzą się u pań, które mają duży biust. Każda kobieta poczuje się wyjątkowo mając na sobie dopasowany stanik, który uwypukli walory jej biustu. Kolejnym bardzo popularnym w naszym kraju modelem stanika jest biustonosz miękki, który jest wykonany z półprzezroczystego materiału. Dzięki niemu nasze ciało wygląda niezwykle ponętnie, a stanik ten znajdzie zastosowanie także w przypadku pań o nieco mniejszym biuście.